EGİTİM-ÖĞRETİM İÇİN GEREKLİ BÜTÇEYİ AYIRDIK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir.

Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu da eğitimden geçmektedir. Bu nedenle çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gece gündüz demeden mücadele edeceğiz. Belediyemiz olarak, Eğitim-Öğretim faaliyetlerine bu yıl da her zaman olduğu gibi gerekli bütçeyi ayırmış bulunmaktayız. Okul öncesinden üniversiteye kadar tüm öğrencilerimizin her türlü ihtiyacında yanında olmaya devam edeceğiz.

Biz eğitime harcanan her kuruşun boşa gitmeyeceğini bilen ve inanan kurum ve kuruluşların temsilcileriyiz. Bu nedenledirki okullarımızın fiziki durumları ve eğitim-öğretim faaliyetlerine yatırım yapmaya devam edecek olup takibini de yapacağız. Bizzat şahsım da bir eğitimci olarak bizlere ulasam aksaklıklara anında müdahale edeceğiz.

Geçen yıllardaki yaşanan aksaklıklardan tecrübeyle, okul idarecilerimizle belediyemiz arasında koordine eksikliğine sebep olan hususlar tekrar gözden geçirilecek, öğrencilerimiz önünde bulunan engeller her ne olursa olsun müdahale edecek, gerekli kurum ve kuruluşlarla koordineli olacağız.

Tüm öğrencilerimizin ve eğitimcilerimizin 2022-2023 yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor, başarılar diliyorum.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu