Eğe: “Kararlıyız Milletin İktidarında Saadet Var”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Saadet Partisi’nin 8’inci Olağan Büyük Kongresi münasebetiyle başkent Ankara’da “Saadet Bayramı” yaşandı.Türkiye’nin dört bir tarafından akın akın Ankara’ya gelen Saadet Partililer, coşku ve heyecan içerisinde bir kongre gerçekleştirdi.

Salonda adım atacak yer bırakmayan teşkilat mensupları, salon dışında da mahşeri bir kalabalık oluşturarak adeta seçimler öncesi gövde gösterisi yaptı.Kongrenin yapıldığı salonun girişine Necmettin Erbakan’ın dev posteri, salon içine ise “Saatlerinizi iktidara ayarlayın” yazılı pankart asıldı.

Kongreye Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe ve teşkilat üyeleri de katılım sağladı.Başkan Eğe kongre sonunda Hatay’a dönüş yolunda açıklamalarda bulundu.

“8. olağan büyük kongremiz, milletimize umut olmuştur” diyen Eğe şu ifadeleri kullandı: “Saadet Partimizin 8. Olağan Kongresi’ni yoğun bir katılımla icra ettik. Tüm teşkilat mensuplarımızın yüksek bir motivasyon ve kararlılığa sahip olduğunu görmek bizi mutlu etti.

Kongrede ortaya çıkan yüksek katılım ve coşkulu tablo, milletimize umut olmuştur. Saadet Partimiz yarım asırdan fazladır, ülkemize büyük katkılar sağlamıştır. Bundan sonraki ilk seçimde iktidarda yer alarak, ilkelerinden taviz vermeden, aynı kararlılıkla milletimize en hayırlı hizmetleri yapacağından kimsenin şüphesi olmasın.Bugün Ankara’dan yükselttiğimiz ses ve dört bir taraftan duyulan mesajımız çok nettir:

Biz Hazırız!

Biz Kararlıyız!

Milletin İktidarında Saadet Var!

Kongremizin ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu