DÖNER: BİZ BURADAN AYRILIRSAK HAKK BİZE KÜSER

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Alihan Döner’in başkanlığında gerçekleştirdiği projelerle fark yaratan Ülkü Ocakları Hatay İl Teşkilatı, Deprem bölgesi olan kent genelinde tüm birimleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Devletimizin tüm imkanlarıyla sahada seferber olduğu Hatay’da Ülkü Ocakları İl Başkanlığı da binlerce depremzedeye ulaşıyor.

6 Şubat deprem felaketinin ardından vatandaşların beslenme ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına mutfak oluşturan ve günde 1200 depremzedeye iki öğün yemek ulaştıran Ülkü Ocakları Hatay Teşkilatı, depremzedelere yönelik sosyal faaliyetleri de aksatmadan sürdürüyor.

BAŞKAN DÖNER ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

Çalışmalar ile ilgili Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner yaptığı açıklamada; “Ülkü Ocakları Hatay İl Ortaöğretim Birimimiz “Şehit Ruhi Kılıçkıran Yaz Kampı” kapsamında Peygamber efendimizin hayatı ve fetihleri konulu seminerlerini gerçekleştirdiler.

Asrın felaketinden en fazla etkilenen ilimiz Hatay’da, depremin hemen akabinde oluşturduğumuz yemekhanemiz; günlük iki öğün olmak üzere 1000-1200 vatandaşımıza hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı olarak vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için mücadelemize devam ediyoruz. Biz Buradan Ayrılırsak Hakk Bize Küser” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu