CEVAHİR KARDEŞLER, YARDIMSEVERLİKTE BİRÇOK KURULUŞU GERİDE BIRAKTI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, Hatay’da 6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinin ardından depremzedelere yardım etmek için seferber oldular.
Özellikle yetim çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayan Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, deprem bölgesinden gelen hiçbir talebi geri çevirmemeye dikkat ettiler.
ÇOCUKLARIN TUTTUKLARI TAKIMLARA GÖRE FORMA DAĞITTILAR
İstanbul’da Cevahir Kuyumculuk işletmesinin sahiplerinden Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, deprem bölgesinde çocuklara, gıda malzemesinden giysiye kadar her türlü ihtiyacı karşıladılar.
Çocukların tuttukları takımların renklerine göre forma dağıtan Cevahir kardeşlerin bugün kadar 370 bin TL dolayında harcama yaptıkları öğrenildi.
AFAD’ın Kırıkhanspor Tesislerinin yanında kurduğu çadırda kalan çocukları yetim ve öksüz çocukları bağrına basan Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, birçok hayırsever kuruluşlarını geride bırakarak, depremzedelerin gönlünde taht kurdular.
DEPREMZEDELERİN SU İHTİYAÇLARINI KARŞILADILAR
Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, diğer ilçelerde yaşanan susuzluğun aksine Kırıkhan’da depremzedelerin sıcak havada su kuyruğuna girmelerine gönülleri el vermedi ve su ihtiyaçlarını tek başlarına karşıladılar.
Cevahir kardeşlerin deprem bölgesine sağladıkları karşılıksız desteklerin diğer işadamlarına emsal olması istendi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu