BİZİ YOK SAYANI BİZDE YOK SAYARIZ!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatayspor’un taraftar gruplarından 31 Asi Gençlik Tribün Lideri Songül Taşdelen, düzenlenen taraftar grupları toplantsına neden çağrılmadıklarını sordu ve çifte standarta tepki gösterdi, “Bizi yok sayanı bizde yok sayarız” dedi.
Türkiye’nin tek kadın amigosu ve tribün lideri Songül Taşdelen, Kulübün Onursal Başkanı Lütfü Savaş ve Hatayspor’un taraftardan sorumlu yöneticisi Rahmi Vardı’nın 15 ilçede bulunan Hatayspor taraftar temsilcilerimizle bir araya geldiklerini söyledi.
Bu toplantıya neden çağrılmadıklarını soran Songül Taşdelen, “Toplantıya çağrılan arkadaşlara saygı duyuyorum ama acaba hangi deplasmana gitmişler? Ben yıllardır hiçbir deplasman maçlarını kaçırmadığım kendi imkanlarımla gidiyorum. Takıma yıllarca tribünde destek vermiş isimlerin toplantıya çağrılmaması bizleri üzmüştür. Ben şundan bunu anlıyorum, bizi yok sayıyorlar. Hiç kimse kusura bakmasın bizi yok sayanı bizde yok sayarız. Ama hiçbir zaman da takımımıza küsmeyiz, çünkü bugün onlar var yarın yok. Ama biz her zaman tribünde takımımızın yanında olacağız” diye konuştu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu