BETÜL&HAKAN EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Bilgisayar program yazılımcısı Hakan Tamer ile Avukat Betül Özçiçek görkemli bir törenle evliliğe ilk adımlarını attı.
Kentimizin tanınmış ailelerinden Hasan Tamer ile Aynur Tamer’in oğlu Hakan Tamer ile Kenan-Dilek Özçiçek’in kızlı Betül Özçiçek, İskenderun’da SEA GARDEN’de düzenlenen törenle nişan yüzükleri takıldı.

Genç çiftin nişan yüzüklerini takan girişimci-işinsanı Hasan Öztürk, “Onlar birbirlerini tanımış, sevmiş ve hayatlarını birlikte geçirme kararı almışlar, bize de bu önemli karara destek olmak düşer. Bir ömür boyu birbirlerine sadakatle bağlanmalarını dileyerek sizlerin huzurunda takdim ediyor ve iki alyansı birbirine bağlayan bu kurdeleyi mutluluğun bir açılışı olarak kesiyorum. Tamer ve Özçiçek ailelerine hayırlı uğurlu olmasını yüce Rabbimizden niyaz ediyorum” dedi.

Evlilik yolunda ilk adımı atan nişanlı çiftler, görülmeye değer bir mutluluk sergiledi. Nişanlanan Betül ve Hakani ile ailelerini o gece sevenleri de yalnız bırakmadı.
Nişan töreni gecenin ilerleyen saatlerine kadar DJ’nin çaldığı şarkılarla sürdü, genç çift gece boyu sahneden hiç ayrılmayarak mutlu günlerinin tadının doyasıya çıkardılar.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu