BEŞIKTAŞ YENİ SEZON FORMALARI KARTAL YUVASI’NDA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Geçtiğimiz sezona üç şampiyonluk kupası ile damgasını vuran Beşiktaş Futbol Takımı’nın, 2021-2022 sezonu forma tanıtım lansmanın ardından yeni sezon formaları Hatay Kartal Yuvalarında da satışa çıkarıldı. UEFA Şampiyonlar Ligi,Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında Beşiktaş’ın giyeceği formalar çok beğenildi.
BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR
Hatay’ın Antakya ve İskenderun ilçelerinde bulunan Kartal Yuvalarında gri, siyah ve beyaz olmak üzere 3 çeşit forma raflarda yerlerini aldı. Formaların uğur getireceğine inanan taraftarlar, satışa sunulan formaları görmek için Kartal Yuvalarına yoğun ilgi gösterdi.


YILDIZ: “3 MODELİMİZDE ÇOK GÜZEL VE İLGİ GÖRÜYOR”
Geçtiğimiz günlerde  gerçekleşen lansmanın ardından raflarda yerini alan formalara Hataylı Beşiktaş taraftarlarından yoğun ilgi olduğunu ifade eden Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız, “2021-2022 yeni sezonunun formaları yapılan lansmanın ardından  tüm Türkiye’de ve dünyada satışa çıkarılmış durumdadır. Taraftarlarımız tarafından çok güzel olduğu ifade edilmektedir. Bizde Hatay’daki tüm Beşiktaşlı taraftarlarımıza bu formalarımızı vererek, yeni sezonda güçlü bir Beşiktaş’ın formalarımızın da uğuruyla şampiyon olacağına inanıyoruz. Taraftarlarımız çok coşkulular. 3 tane modelimiz var hepsi de çok çok güzel. Taraftarlarımız seçmekte kararsız kalıyorlar. Yeni sezon formalarımıza baya bir ilgi var şuanda” dedi.

İlgili Haberler

Puan Durumu