BELEN’DE YAZ SPOR KURSLARI BAŞLIYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Belen Belediyesi, İlçe Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle bu yıl da geleneksel Yaz Spor Kursları kayıtları başladı. 28 Haziran 2024 tarihlerine kadar gerçekleşecek kurs kayıtlarında çocuklar, futboldan basketbola, voleyboldan hentbola ve okçuluğa branşında eğitim alabilecekler.

Kurslara katılmak isteyen veliler, 28 Haziran tarihine kadar Belen Belediyesi’ne başvurarak kayıt yaptırabilirler. Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak için 530 061 9878 – 534 792 6031 numaralı telefonlardan da iletişime geçilebilir.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, yaptığı açıklamada; Yaz tatilini hem eğlenerek hem de spor yaparak geçirmek isteyen çocuklar için bu fırsatı kaçırmamalarını ifade ederek şunları söyledi: “Sağlıklı ve zinde nesiller yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda her yıl düzenlediğimiz Yaz Spor Kursları’na bu yıl da yoğun ilgi bekliyoruz. Çocuklarımızın sporla tanışmalarını ve yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini istiyoruz. Yaz tatilini hem eğlenerek hem de spor yaparak geçirmek isteyen çocuklar için bu fırsatı kaçırmayın! Sporun enerjisiyle dolu, sağlıklı ve keyifli bir yaz tatili sizleri bekliyor!” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu