BELEN’DE DEVLET BAHÇELİ ÇEŞMESİ GÜN SAYIYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün talimatlarıyla MHP’nin bilge lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin adını taşıyacak olan çeşmenin inşa çalışmaları sürüyor.

Başkan Gül, inşaatın aşamalarını yerinde incelemek üzere çeşmenin yapımının sürdüğü alanda incelemelerde bulundu. Çeşmenin son aşamaya geldiğini belirten Başkan Gül, kısa süre içerisinde vatandaşların buluşma noktası olmasını hedefledikleri çeşmenin hizmete gireceğini belirtti.

“VATANDAŞLARIN BULUŞMA NOKTASI OLACAK”

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül devam eden çalışmalarla ilgili açıklamasında, “Ülkemizin önde gelen siyasi liderlerinden olan Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin adını ölümsüzleştirmek ve ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşması için verdiği hizmetlerden dolayı Belen ilçemizin merkezine yakın, karayolu yan alanında “Dr. Devlet Bahçeli Çeşmesi” inşa çalışmalarına başladık. Proje kapsamında, şehrin merkezi bir noktasına konumlandırılacak olan çeşmemiz, Dr. Devlet Bahçeli’nin vatanseverlik, milliyetçilik ve halka hizmet anlayışını simgeliyor. Ayrıca, MHP’nin köklerini ve bu önemli siyasetçinin liderliğini ölümsüzleştirmeyi amaçlayan bu özel eser, şehrimize ayrı bir tarih ve kültür zenginliği kazandıracak ve tarih boyunca kervanların uğrak şehri olan Belen ilçemizde karayolumuzu kullanan vatandaşlarımızın soluklandığı, su ihtiyaçlarını karşıladığı, tarihi bir yapıyı ilçemize kazandıracağımız için mutluluğumu ifade ediyorum” Dedi

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu