BAŞKAN ZAROĞLU: 2023 YILINDA DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu yayımladığı yeni yıl mesajında 2023’ün insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.
Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak daha çok çalışacağız diyen Başkan Zaroğlu, “Yeni yılda da sanayisi, tarımı, turizm potansiyeli ile ülkemizin öncü ilçelerinden Reyhanlı’mızı 2023 hedefine götürmek için birlik ve beraberlik içinde Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak daha çok çalışacağız.
Yeni yılda da gibi iş dünyasının istediği tek şey istikrardır. İş dünyası olarak, sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz bulunmaktadır. Olumsuzluklar, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı engellemeyecektir. Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. 2023 yılında ülkemizin ve güzel ilçemiz Reyhanlı’mızın daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisi. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Reyhanlı’yı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu