BAŞKAN YAVUZ ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz mahalle ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Yavuz, HATSU Tarafından yapılan içme suyu şebek değişim çalışmaları sonrasında abone bağlantılarının tamamlanıp teslim edilen mahalle ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını süratle tamamlayıp hizmete sunuyor.
Yapılan çalışmalar kapsamında Mimar Sinan Mahallesi 2. Sokak, 720. Sokak, 730. Sokak ve 770. Sokaklarda sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Ayrıca yine Mimar Sinan Mahallesi 727. Sokakta sıcak asfalt çalışmalarına bugün itibari ile başlanmış olup akşam saateleri itibari ile bu sokağında asfalt çalışmasının tamamlanacağı gelen bilgiler arasında.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz; “İlçemizde HATSU tarafından devam eden içme suyu şebeke değişim çalışmaları sonrasında abone bağlantılarının tamamlanıp bizlere teslim edilen yerleri Kırıkhan Belediyesi olarak asfalt çalışmalarımızı bir an önce tamamlayıp halkımızın yol konusunda mağduriyetini gidermeye çalışıyoruz.
Bugün itibari ile Mimar Sinan Mahallesinde asfalt çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Abone bağlantılarının tamamlanıp teslim edilen yerleri süratle asfalt çalışmalarını yapıp elimizden geldiği kadar ilçemizde yol sorununu bir an önce son buldurmayı hedefliyoruz. Yeter ki HATSU abone bağlantı çalışmalarını bir an önce bitirip bize teslim etsin.” Dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu