BAŞKAN YALÇIN: YENİ YILDA YAYLADAĞI’NIN HER YÖNÜYLE BİR MARKA İLÇE HALİNE GELMESİ EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZ OLACAKTIR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, yeni yılı yayımladığı mesajla kutladı.Yalçın yayımladığı mesajında; “2022 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecanını tüm hemşerilerimle paylaşıyor; umutların çoğaldığı, sevinçlerin arttığı, sağlık, huzur ve barış içinde geçirilecek yeni bir yıl diliyorum.
Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın muhasebesini yaparken, ne mutlu bizlere ki millet olarak geride bıraktığımız yılda yine mazlumların yanında olduk. Yeni yılda, özellikle ilçemizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Yayladağı’nın her yönüyle bir marka ilçe haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda, tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile ilçemizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması, en büyük gücümüzdür. Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır.
Bizler Yayladağı’nı ülkemizin 2023 yılı hedeflerine taşıyacak yeni projeler için gayret gösteriyoruz. Başta belediye personellerimiz olmak üzere tüm hemşerimizin yeni yılını kutlarken, 2023’ün ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, sizlere saygılarımı sunuyorum.” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu