BAŞKAN TOSYALI: ÇARŞI MERKEZİ IŞIL IŞIL OLUYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent merkezinde görsel ve estetik açıdan daha güzel bir görünüme kavuşturacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Kanatlı Caddesi (Doktorlar Caddesi) aydınlatma direkleri ve Led’li dekoratif süsler yapım işinin tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bilindiği üzere sahil bandı ,Atatürk Anıt Alanı çevresi ,iskele ve müzik adası çevresinde dekoratif led aydınlatma çalışmaları yapmıştık.Bu çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni almıştı.Şimdi de çarşı merkezinde buna benzer çalışmalar yapılıyor ” dedi.

HEM MODERN HEM TASARRUFLU

Çalışmalara vatandaşların en yoğun kullandığı kanatlı caddesinden başladıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” İlçe merkezine estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla da cadde boyunca modern aydınlatma direkleri konuluyor.Işıl ışıl parlayacak caddelerimizin vatandaşlar tarafından büyük beğeni toplayacağını inanıyoruz.Modern aydınlatma çalışmalarımız bundan sonrada devam edecek” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Puan Durumu