BAŞKAN MEHMET YALÇIN’DAN YOL ATAĞI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçede kazandırılması planlanan yol ve altyapı yatırımlarıyla ilgili Ulaştırma, Altyapı ve Haberleşme Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Yalçın, Hatay Milletvekilleri Av. Adem Yeşildal ve Hüseyin Yayman’ın nezaretinde gerçekleşen ziyarette Bakan Uraloğlu’na ilçenin ihtiyaç ve eklentileri ile ilgili brifing verdi. Deprem felaketi ile artan nüfusa yetmeyen altyapının güçlendirilmesi, yol ve bilumum eksiklerin giderilmesi adına Bakan Uraloğlu’ndan destek isteyen Başkan Yalçın, görüşmeden memnun ayrıldı.

BAŞKAN YALÇIN’DAN BAKAN URALOĞLU’NA VE HATAY MİLLETVEKİLLERİNE TEŞEKKÜR

Başkan Yalçın, gerçekleşen görüşmeden kazananın Yayladağı olacağını belirtti. İlçeye kazandırılması istenilen projelerle ilgili gerçekleşen görüşmenin ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Yalçın; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu’nu Milletvekillerimiz Adem Yeşildal ve Hüseyin Yayman ile birlikte ziyaret ettik. İlçemizde yapılacak projeler ile ilgili bilgiler verdiğimiz Bakanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu