BAŞKAN GÜL “ADİL BİR ÇALIŞMA HAYATININ OLUŞTURULMASI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. “İşçilerle kurduğumuz sıcak ve içten ilişkiler, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırmaktadır” diyen Başkan Gül, sözlerini şöyle sürdürdü :
“Kıymetli emekçi dostlarım,
Birlik, mücadele ve dayanışmanın en değerli simgesi olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde, sizlerle bir arada çalışmaktan, büyük bir onur ve mutluluk yaşıyorum. Biz Belen Belediyesi olarak, her zaman “Biz Kocaman Bir Aileyiz” anlayışıyla hareket etmekteyiz. İşçi kardeşlerimizle kurduğumuz sıcak ve içten ilişkiler, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırmaktadır.

1 Mayıs, alın terinin, emeğin ve hak arayışının, tüm dünyada ve ülkemizde kutlandığı özel bir gündür. Bu önemli günde, tüm işçi ve emekçi dostlarımızın haklarının savunulması, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve daha adil bir çalışma hayatının oluşturulması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi yineliyorum.

Bu vesileyle, kurumumuzda çalışan işçi kardeşlerimizin, tüm dünya işçilerinin ve emekçilerinin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, emeklerinin karşılığını aldıkları, huzurlu ve güvenli bir çalışma hayatı diliyorum. Hep birlikte daha güzel yarınlara ulaşacağımıza olan inancım tamdır.

Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice 1 Mayıs’lara.”

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu