ANTAKYA TARİHİYLE AYAĞA KALDIRILACAK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen Antakya, gönül belediyeciliği sloganıyla tarihi kimliği ön planda tutularak ayağa kaldırılacak.

Sevdamız Antakya diyerek çalışmalarını sürdüren Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Çevre Şehircilik Bakan Yardımcı Vedat Gürgen ve AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal’a Antakya’da süren çalışmaların olduğu alanları gezdirdi. Milletvekili Yeşildal tarafından müjdesi verilen ve yakın zamanda inşa edilecek konutların temelinin atılacağı Atatürk Caddesi’nin bölümlerini gezen heyete bilgilendirmelerde bulunan Başkan İzzettin Yılmaz, Antakya’nın tarihi kimliğini de Bakan Yardımcısı Gürgen’e aktardı.

BAŞKAN YILMAZ ANTAKYALILAR ADINA TEŞEKKÜR ETTİ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, binlerce yıldan bu yana dinlerin, dillerin ve renklerin bir arada yaşadığı tarihi kent Antakya’yı hassasiyetle onaracaklarını ve geleceğe sağlam bir kent bırakacaklarını kaydeden Bakan Yardımcısı Gürgen’e Antakyalılar adına teşekkür etti. Antakyalıların gönüllerinin ferah olmasını isteyen Başkan Yılmaz, Antakya’yı el birliğiyle kısa sürede ayağa kaldırarak eski canlılığına kavuşturacaklarını ifadelerine ekledi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu