ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’DAN YENİ YIL MESAJI 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, yeni yıl kutlama mesajında duygu ve düşüncelerini şöyle belirtti:  

Saygıdeğer Hemşerilerim, 

Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla koca bir yılı daha geride bıraktık. Hepimiz yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

2023 yılının Antakya’ya, Hatay’a, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Antakya Belediyesi olarak 2022 yılında da yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık. 

Antakya Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Antakya’mızı layık olduğuna yakışır bir yer haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Antakyalıların yararı birinci önceliğimiz olacak. 

Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, hemşerilerimizin gönlüne girebilme anlayışımız doğrultusunda Sosyal Belediyecilik çalışmalarımızla, çıtayı daha da yukarı taşıyacağız. 

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Antakya Belediyesi olarak, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya gayret ediyor, pek çok önemli hizmeti şehrimize kazandırıyoruz. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız. 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta değerli hemşehrilerim olmak üzere 2023 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu