Altınözü’nde nostalji rüzgarı esecek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Her ayın ilk Pazar günü Altınözü’nde saat 10.00 ile 19.00 arasında “Antika ve ikinci el pazarı” kurulacak. İlki 4 Temmuz Pazar günü kurulacak olan pazarda vatandaşlar hem kendi antika ürünlerini satabilecek hem de meraklı oldukları antika eşyaları satın alma fırsatı bulacak

Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda “Altınözü Antika ve 2.El Pazarı” kurulacak. Antika pazarı her ayın ilk Pazar günü kurulacak.  Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından yapılan ortak açıklamada, “Altınözü’nde Antika ve 2.El Pazarı Kuruluyor. Geçmişe dair özlemleri dinmeyenlerin ve eski eşyaları bulmanın sevincini tatmak isteyenler 04 Temmuz 2021 tarihinde Altınözü ilçesinde bulunan Millet Bahçesinde kurulan stantlarda antika ve nostaljik eşyalara kolayca ulaşma imkanı sağlanacaktır.

HER AYIN İLK PAZAR GÜNÜ KURULACAK

Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından yürütülen Altınözü Antika ve 2.El Pazarı sayesinde ilçemizde yeni bir fikir ile yeni bir pazar olan antika pazarı hayat buluyor. Meraklılarına hitap eden ve değeri bilinmeyen enteresan eşyalarla karşılaşacağınız Altınözü Antika ve 2.El Pazarı her ayın ilk Pazar günü Altınözü Millet Bahçesinde kurulacak stantlarda vatandaşlarımıza hizmet edecektir.

VATANDAŞLAR HEM ALABİLECEK HEM SATABİLECEK

Renkler, kokular ve gözle değil kalbinizle hissedeceğiniz antika eşyaları bulacağınız Altınözü Antika ve 2. El Pazarı’na tüm halkımızı davet ediyoruz. Ayrıca kendi evinde antika ve nostaljik eşyaları bulanan kişiler ürünlerini kurulacak Antika ve 2.El Pazarında satışını gerçekleştirebilecektir” ifadelerine yer verildi. Antika ve ikinci el pazarı hakkında vatandaşların 0 544 221 03 56 ve 0506 653 41 05 numaralı telefonlardan bilgi alabilecekleri belirtildi.

İlgili Haberler

Puan Durumu