2023 VİZYON EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun Teknik Üniversitesi ile İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında yapılan “2023 Vizyon Eğitimde İş Birliği” protokolünü imzaladı.
Vali Doğan başkanlığında, Valilik İskenderun Çalışma Ofisinde, Okullarda eğitimin kalitesini arttırmak ve daha ileri teknolojide, daha kaliteli eğitim-öğretimin amaçlandığı Yüksek Öğretim Kurumu ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak çalışması ile yürütülen “2023 Vizyon Eğitimde İş Birliği” protokolü imza töreni gerçekleştirildi.
Gerçekleşen imza töreninde Vali Doğan, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın daha kaliteli bir eğitim alması hepimizin ortak gayesi ve temennisidir. Bu konuda önemli çalışmalar yapan ve projeler üreten Yüksek Öğretim Kurumu ile Milli Eğitim Bakanlığımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
Protokol imza törenine Vali Doğan’ın yanı sıra, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz ile İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım katıldı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu