YÖREX FUARINDA HATAY’A PLAKET

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 12’ncisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, kapılarını düzenlenen törenle açtı. 500’den fazla katılımcının yer aldığı fuarda, Anadolu’nun dört bir yanından yüzlerce yöresel ürün sergilendi.

AB TESCİLLİ ÜRÜNLERE PLAKET

Törende, Avrupa Birliği coğrafi işaret tescili alan kurumlardan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Suruç Belediyesi, Çağlayancerit Ziraat Odası, Edremit Ticaret Odası, Gemlik Ticaret Borsası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na plaketleri takdim edildi.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Meclis Üyesi Yılmaz Yağcı, Komite Başkan Yardımcısı Nurican Oktay ve Komite Üyesi Metin Tansal’ın Hatay’ı temsilen katıldığı 12.  Yöresel Ürünler Fuarı’ndaki  Hatay Ürünleri katılımcılardan ilgi gördü. Antakya Ticaret ve Sanayi Odasının sosyal Medya Hesabından yapılan açıklamada “Yörex Fuarında bu sene bizleri yalnız bırakmayarak yöresel ürünlerimizi Antalyalılar ile buluşturan  Altınözü Belediye Başkan Yrd. ve Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Kooperatifi Başkanı Leyla Ayvazoğlu’na , Hatay Medeniyeti Kadın Kooperatifi Başkanı Seval Karataş’a  ve Yılmaz İpekçilik Yılmaz Büyükaşık’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu