Yayladağı’nda geçici işyeri yapımına başlandı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe ile birlikte ilçedeki depremzede vatandaşlara tahsis edilecek geçici işyeri inşaat alanını inceledi.
Toplamda 100 adet olarak yapılacak ve kısa zamanda tamamlanacak olan işyerlerinin ilçede Kurtuluş ve Karaköse Mahalleleri’nde olacağını belirten Başkan Yalçın, yakın zamanda işyerlerinin teslim edileceğini ve ticaretin bu işletmeler ile artacağını belirtti.
BAŞKAN YALÇIN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Geçici işyerlerinin yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Yalçın açıklamasında, “AFAD Kapsamında Depremzede Vatandaşlarımız İçin Geçici İşyeri Yapımına Başlandı. İlçemize Hayırlı Uğurlu Olsun. İlçe Kaymakamımız Sn. Ömer Faruk Gökçe ile birlikte İlçemiz Kurtuluş Mahallesi Öğretmenevi karşısına 66 adet işyeri alanı yapımını yerinde inceledik. Ayrıca Karaköse Mahallesi’nde 34 adet geçici işyeri yapımına yakın bir zamanda başlanacaktır. Destek ve yardımlarından dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya ve Koordinatör Valimiz Sayın Osman Kaymak’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu