Vali Doğan, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Dörtyol ve Erzin ilçelerinde mahalle muhatlarımızın sorun ve taleplerini dinlemek maksadıyla toplantı gerçekleştirdi.

Mahalle muhtarlarının iştirak edeceği toplantıya katılmak maksadıyla Dörtyol’a giden ve Kaymakam Aydın Ergün’ü makamında ziyaret eden Vali Doğan, Kaymakam Ergün ile bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gerçekleşen ziyaretin akabinde Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda mahalle muhtarlarımızla gerçekleşen toplantıya Vali Doğan’ın yanı sıra, Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, ilgili kurum temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantı Vali Doğan’ın, sırasıyla mahalle muhtarlarımızın talep ve şikayetlerini dinlemesiyle başladı. Talep ve şikayetleri dinleyerek çözümleri hususunda mahalle muhtarlarımızla istişare eden Vali Doğan, “Muhtarlarımız devletimizin gözü, kulağı ve dokunan elidir. Muhtarlarımızın mahalleleri ile ilgili talep ve dileklerini çözümü konusunda bire bir dinleyerek not alıyoruz” dedi.

Dörtyol ilçemizde, devletimiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi gören mahalle muhtarlarımızla gerçekleşen istişare toplantısının ardından Vali Doğan, Erzin ilçesine giderek ilçemiz mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Erzin ilçemizde gerçekleşen toplantıya Vali Doğan’ın yanı sıra, Erzin Kaymakamı Osman Demir, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, ilgili kurum temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda, mahalle muhtarlarımızla karşılıklı istişare eden, sırasıyla sorun ve taleplerini dinleyen Vali Doğan, muhtarlarımızın talep ve sorunlarının çözümü noktasında ilgili kurum temsilcilerine gerekli talimatları verdi.

İlgili Haberler

Puan Durumu