ULUSLARARASI YOL KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın İskenderun ilçesinde uluslararası D-817 karayolunda devam eden yol çalışması nedeniyle meydana gelen trafik kazası güvenlik kamerasına yakalandı.
Edinilen bilgilere göre İskenderun Denizciler mevkiinde karayolunda çalışma nedeniyle kazılan yol öylece bırakılınca kazalarda kaçınılmaz hale geldi. Geçen yıl yapımına başlanan çalışmalar kapsamında bir bölümü tamamlanan yolun Denizciler ile Sarıseki arasındaki kısmının asfaltlanma çalışmaları uzayınca, stabilize yol araç sürücüleri için çileye dönüştü.
Tamamlanmamış yolda sık sık meydana gelen trafik kazaları da çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerası tarafından an be an görüntülendi. Motosikletli sürücülerin yolda gittiği sırada birden kayganlaşan yol kazalara neden olduğu gözlendi. Çevredeki vatandaşlar ve sürücüler kazalara neden olan olumsuzluğun giderilmemesine tepki gösteriyor.
Güvenlik kameralarına yakalanan trafik kazasında seyir halindeki motosikletin biranda kayması sonucu yaşanan kazada şans eseri geriden gelen araçların yavaş olması, kazayı fark etmesi üzerine ikinci bir kaza önlendiği gözlendi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu