Transfer tahtası kapanınca Erdoğan defteri de kapandı!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Transfer konularındaki anlaşmazlık nedeniyle Hatayspor’dan istifa eden teknik direktör Ömer Erdoğan, benzer sebeplerle prensip anlaşmasına vardığı Kayserispor’a resmi imza atmaktan vazgeçti

Transfer konusunda yönetimle fikir ayrılığına düşmesi nedeniyle Atakaş Hatayspor’dan istifa eden teknik Ömer Erdoğan, geçtiğimiz günlerde anlaşma sağladığı Yukatel Kayserispor’a da benzer nedenlerden ötürü resmi imza atmaktan vazgeçtiğini açıkladı. 5 Haziran’da Sarı-Kırmızılı kulüple anlaşma sağlayan teknik direktör Ömer Erdoğan, transfer tahtasındaki sorunlar nedeniyle imzaların atılamadığını ifade etti.

Ömer Hoca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeni bir meydan okuma hedefi ile her konuda mutabık kaldığım Kayserispor Kulübü ve değerli başkanı Berna Gözbaşı hanımefendiyle en son yaptığımız görüşme sonucunda transfer tahtası ile alakalı gelişen maniler sebebiyle büyük bir üzüntüyle bu anlaşmanın tarafımca kabul edilemeyeceğini kendilerine belirttim ve siz değerli spor kamuoyu ve Kayserispor camiasina da belirtmek isterim. Kayserispor kulübü ile ismimin geçtiği andan itibaren bana gerek sosyal medyadan gerek ise mesajlarıyla sevgi ve desteklerini gösteren Kayserispor taraftarına teşekkürlerimi ve hürmetlerimi iletiyorum. Gelecek sezonda Kayserispor kulübüne gönülden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

EKONOMİK SORUNLAR TÜM DÜNYAYI ETKİLİYOR

Ekonomik sorunların tüm dünyada futbolu etkilediğini ifade eden Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı,

”Ekonomik sorunlar sadece ülkemizi değil tüm dünya futbolunu etkiliyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hepimizin ayaklarının yere basması gerekiyor. Prensipte anlaştığımız Ömer Erdoğan ile imza aşamasına geçemedik. Biz köklü, büyük bir kulübüz. Oturmuş güçlü bir kadromuz var. Kısa süre içinde bu kadro üzerine artı değer katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik direktör ile yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu