TGC HATAY TEMSİLCİSİ MİTHAT KALAYCIOĞLU, TALİHSİZ KAZA SONUCU YARALANDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

SAĞLIK DURUMU İYİ, EVİNDE İSTİRAHAT EDİYOR

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Hatay Temsilcisi, Hatay Mahalli Haber Web Sitesi’nin imtiyaz sahibi ve Halkbilimcisi Mithat Kalaycıoğlu, geçirdiği talihsiz kaza sonucu yaralanması üzerine kaldırıldığı hastanede tedavisinin ardından taburcu edildi.
Hatay basınının duayen ismi Mithat Kalaycıoğlu, deprem sonrası ikamet ettiği Mersin’de evden çıkarken, merdivenlerden kayması sonucu, kafasını itfaiye çağrı cam bölümüne çarptığı ve yere düşerek yuvarlandığı öğrenildi.
Ailesi ve apartman sakinleri tarafından Mersin Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Mithat Kalaycıoğlu’nun, kafasına 6 dikiş atıldığı, kolu ve belinde ise sıyrıklar oluştuğu bildirildi.
Hastanede tedavisinin ardından taburcu edilen Kalaycıoğlu’nun sağlık durumunun iyiye gittiği ve evinde istirahat ettiği ifade edildi.
Gazeteci-yazar Mithat Kalaycıoğlu, arayan soran ve mesaj gönderen herkese teşekkür ederek, “Talihsiz bir kaza yaşadım, ucuz atlattım. Daha kötü olabilirdi, ama çok şükür iyiyim. Mersin Şehir Hastanesi doktor ve hemşirelerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Şu anda iyiyim, kafamda dikişler var, korkulacak ve endişe edilecek bir durumum yok. Arayan soran dostlarıma herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.
Değerli Üstadımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu