Taze Fındık ve Fıstık Tezgahlara İndi…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Antakya’da Vali Ürgen Alanında, senelerdir arabasında sezonuna göre kiraz, çilek, erik gibi ürünlerin  perakende satışını yapan Tacettin Bulanık, tezgahlarda yerini alan taze Fındık ve Antep Fıstığının satışına başladıklarını söyledi. Ev ve iş yerlerine kadar servis imkanı tanıyan Bulanık, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını söyledi.

“EV VE İŞ YERLERİNE SERVİS”

Evlere servis uygulamasını sadece kendilerinin yaptığını ifade eden Tacettin Bulanık, Taze Fındık ve Antep Fıstığını evlere ,işyerlerine isteyenlerin kendilerine 0 535 590 39 03 nolu telefondan ulaşabileceklerini belirtti.

Fındığın faydalarında da bahseden Tacettin Bulanık, bir avuç fındık vücudun gün içerisinde ihtiyacı olan tüm proteini karşıladığının bilimsel olarak kanıtlanmış olduğu söyledi. Gelişim çağında ki çocukların her gün düzenli olarak fındık tükettiklerinde vücut gelişimini destekleyerek, enerji verdiğini söyleyen Bulanık, “Enerji verdiği bilinen fındık beden ve zihin yorgunluğunu gidererek canlılık verir. Hastalıkların iyileşme dönemlerinde tüketilen fındık yaraların daha hızlı kapanmasını ve vücudun daha çabuk toparlanmasını sağlar. Fındıktan elde edilen fındık yağı, böbrek rahatsızlıklarının tedavisinde büyük rol oynamaktadır. Böbreklerde görülen ve ağrı veren kum ile taşların çok daha hızlı ve sancısız düşürülmesine yardımcı olur. Kalp ve damar sağlığının korunmasında yardımcı olur. İçeriğinde yer alan doymamış yağlar kalp ve damar sağlığını koruyarak kalp krizi riskini azaltmaktadır” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu