Soli 33 İnşaat Sektöre Hızlı Girdi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay iş dünyasının sevilen ve başarılı iş insanları arasında olmasının yanında hayırseverliği ile gönüller fetheden,Asrın felaketi olarak tabir edilen 6 Şubat depremi sonrasında Mersin Mezitli’de faaliyete geçirdiği Soli 33 İnşaat ile sektöre hızlı girdi. Bölgede deprem sonrası duyulan ihtiyaç doğrultusunda inşaat malzemeleri satışı yapan Soli 33 İnşaat kaliteli ürün,uygun fiyatlarının yanında depremzede hemşerilerine sunduğu istihdam ile de takdir toplayan bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

Herkese büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Soli 33 İnşaat İşletmecisi Günay Günay yaptığı açıklamada:” Hepimizi derinden etkileyen asrın felaketinde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum.

5 Şubat tarihine kadar sürdürdüğümüz çalışmalarımıza kısa bir süre zorunlu ara vermek zorunda kalmıştık.Daha sonra duyulan ihtiyaç doğrultusunda ekibimizi hızlı bir biçimde toparlayarak inşaat malzemeleri konusunda faaliyet göstereceğimiz Soli 33 İnşaat firmamızı hizmete açtık.Bünyemizde bulunan tüm ürünlerimiz en kaliteli markalardan seçilmektedir. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarım müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına var güçleri ile çalışmaktadırlar.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Hatay’dan talep gördüğü gibi diğer şehirlerden de talep almaktadır.

İnşaat ve yapı  sektörünün en önemli yapı malzemelerinden Alçıpan,İzocam,Taşyünü,Strafor Köpük(EPS), Yüksek basınca karşı etkili olan XPS,Yüksek mukavemetli, neme ve rutubete dayanıklı bir malzeme olan OSB,Membran,Alçı-Çimento ve Shingle Çatı Sistemleri ile birlikte bir çok ürünümüz en kaliteli markalardan temin edilmektedirler. İnşaat ve yapı  malzemeleri konusunda ihtiyaç duyan herkesi ürünlerimizi yakından görmek ve detaylı bilgi almak üzere işyerimize bekliyoruz.”dedi.

Merkez Ofis Vatan caddesi Siyena21 Şehriyıldız Konutları Sitesi B Blok No:23A Mezitli/Mersin,

Antakya Şube Kuzetyepe mahallesi Amanos caddesi No:18 Antakya/Hatay adreslerinde faaliyet gösteren Soli 33 İnşaat iletişim numaraları 0 537 312 22 31 ile 0 541 486 10 10

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu