Size Şans Getiren Yılbaşı Çiçeği : “Kokina “

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Bölgemiz çiçekçilik sektörünün marka kuruluşu Bahçem Çiçek yaklaşan yılbaşı öncesinde şans getirdiğine inanılan Kokina   Çiçekleri ile adeta göz kamaştırdı. Kış mevsiminin soğuk, renksiz günlerinde aniden ortaya çıkan bu çiçek tek başına sunum yapıldığı gibi özel saksılarda veya yanına eklenen başka çiçekler ile Aranjman olarak hazırlanıyor.

Yılbaşı öncesi yoğun bir biçimde Kokina çiçeği siparileri aldıklarını söyleyen Bahçem Çiçek Market İşletmecisi ve aynı zamanda Hatay Çiçekçiler Derneği Başkanı Bülent Çıldır açıklamasında :” Yeşil ve kırmızının muhteşem uyumuyla büyük beğeni toplayan yeni yılın şans çiçeği Kokina çiçeğinin genel anlamda büyük şans getirdiğine inanılıyor.Ve hatta şöylede bir inanış var Kokina çiçeği yıl boyunca solmaz ve kırmızı rengini muhafaza ederse ev veya araba sahibi olunacağı inancı da var. işte böylesine baştan sona şans ifade eden bir çiçek bu. Siparişlerimiz arasında sadece Kokina çiçekleri olduğu gibi özel aranjmanlarda yapmaktayız bu çiçeğimizle. Tüm çiçekçilerde bir hareketlilik yapan Kokina çiçeği uygun fiyatı ile de ilgi görmeye devam ediyor. Fazla suyu sevmeyen ve uzun vade dayanan Yeni Yılın Şans Çiçeği Kokina’nın yılbaşı gecesinde tüm evlerde yerini alacağını tahmin ediyorum. İnstagram sayfamız olan @ defne__cicekcilik sayfamızda sık sık paylaşım yaptığımız Kokina sunumlarını görebilirsiniz.Yılbaşında şans getirdiğine inanılan Kokina çiçeğini almak isteyenleri mağazamıza bekliyoruz.”dedi.

Yeni yılın şans çiçeği Kokina çiçeğini alan vatandaşlar ; Geçtiğimiz yıllarda daha başka çiçekler ile yılbaşına merhaba dediklerini bu yıl ise herkesin yoğun ilgi gösterdiği her yerde gördükleri  şans getirdiğine inanılan Kokina çiçeği aldıklarını ifade ederek bu güzel çiçeğin herkese şans getirmesi dileğinde bulundular.

İlgili Haberler

Puan Durumu