SEYFETTİN:”TOPLUMUN SAĞLIK HAKKINA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

 

20. OLAĞAN GENEL KURULU SEÇİMİNİ YAPAN HATAY DİŞHEKİMLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ANTAKYA İLÇE SEÇİM KURULU’NDAN MAZBATASINI ALARAK İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurula katılarak kendilerine tekrar destek veren üyelere teşekkür etti.
Oda Başkanı Nebil Seyfettin yaptığı açıklamada, Hatay Dişhekimleri Odası’nı bugünlere taşıyan meslektaşlarına genel kurula katılarak, önemli bir göreve seçtikleri için teşekkür etti.


Ayrıca Genel Kurula katılan Hatay Akademik Meslek Odaları Kurulu Üyesi Odaların Başkanları’na (HAMOK)’a, Sivil Toplum Örgütleri Başkanlarına, Yönetim Kurulu Üyelerine, Genel Kurul ve Seçimlere katkı veren ve emeği geçen tüm üyelerine teşekkür eden Başkan Nebil Seyfettin, “Hatay Dishekimleri Odası olarak 20. Olağan Genel Kurulumuzu tamamlayarak mazbatamızı aldıktan sonra ilk Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurullarında görev dağılımı yapılarak çalışmalara başlanmıştır.
3224 sayılı Türk Dişhekimleri Birliği kanununun 10.maddesi uyarınca yapılan Yönetim Kurulu görev dağılımı sonucunda;
YÖNETİM KURULU
Başkan Nebil Seyfettin
Başkan Vekili Ahmet Karbeyaz,
Genel Sekreter Davut Akemoğlu,
Sayman Ahmet Eraslan
Üye Mithat Baklacı,
Üye Dicle Can
Üye Ayten Kaya
Üye İhsan Cemal Melek,
Üye Başak Orukoğlu,
DİSİPLİN KURULU
Başkan; Mustafa Paşabeyoğlu,
Raportör; Soner Amaç
Üye Burak Erişen
Üye Ali Rende
Üye Sema Tapman Atay
DENETLEME KURULU
Başkan Onur Emir
Üye Yahya Keremoğlu
Üye Adnan Metin Özal
KURULTAY DELEGELERİ
Vecih Akarca
Meltem Akemoğlu
Necdet Çapar
Orhan Günal
Ahmet Kanatlı
Emrah Karaçay
Fuat Katiboğlu listelerinde yer aldılar.
Odanın yeni vizyonunda serbest ve kamuda çalışan, dişhekimliği fakültesinde görev yapan tüm akademisyenlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.
Ağız ve diş sağlığı bileşenlerinin en önemlisinin dişhekimi olduğunu unutmadan; laik Türkiye Cumhuriyeti’nin temel ilkelerine inanarak dil, din, mezhep, etnik ve politik ayrım gözetmeksizin, etik değerlere ve tıbbi deontolojiye, insanların kardeşliğine, çevreye doğaya, emeğe ve insan haklarına sahip çıkmak olacaktır. Mesleğimize, geleceğimize ve toplumun sağlık hakkına sahip çıkacağız” dedi.

 

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu