SAVAŞ: ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Eski Otogarda inşa edilen İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısını ziyaret etti.

6 Şubat sonrası şehrin ticarî hayatını canlandırmak isteyen esnafla bir araya gelen Savaş, depremden dolayı zor günler yaşayan işletme sahiplerinin sorun ve taleplerini dinledi. 213 iş yerinin bulunduğu çarşıda incelemeler yapan Savaş, “Şehrimizin tekrardan kalkınması ve canlanması adına esnafımızın tekrardan ayağa kalkması gerekiyor. Biz bu konuda elimizden gelen imkanlarımızla esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

“ÇARŞIYA ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRACAĞIZ”

Hatay’da hayatın ve ticaretin hâlâ devam ettiğini aktaran Savaş, şehrin çeşitli noktalarından çarşıya ulaşımı kolaylaştırmak için Büyükşehir Belediyesi olarak seferler düzenleneceğini dile getirdi.

Kısıtlı imkanlarıyla çarşının fiziki koşullarının güzelleşmesini sağlayan çarşı esnafına Başkan Savaş,  teşekkürlerini ileterek bol kazançlar dileğinde bulundu. HBB’nin her zaman yanlarında olmalarından ötürü memnuniyetlerini dile getiren çarşı esnafları, Başkan Savaş’a yardım ve desteklerin dolayı teşekkürlerini iletirken Hatay’da yaşayan tüm vatandaşları da alışveriş yapmaya davet etti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu