Radikal’de Başarının Mimarları Basına Tanıtıldı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

YKS sınavında öğrencilerinin elde ettiği başarı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesinde basın toplantısı düzenlendi.Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıya dereceye giren öğrenciler, Radikal Eğitim Kurumları Yönetim kadrosu, Öğretmenler ve Veliler katıldı.

Başarının ve gururun adeta gözlerden okunduğu toplantıda ilk olarak söz alan Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şube Müdürü Cemil Sakar konuşmasında: “ Radikalde başarı geleneğimiz devam ediyor.YKS’ye danga vuran kurum olarak öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz.Bu yılki sınav bizim için çok önemli idi ,çünkü tüm dünyayı olumsuz bir biçimde etkileyen Covid-19 salgını eğtimide olumsuz bir biçimde etkilemişti.Bu süreçte bizler elimizden geleni yapma gayreti içerisinde olduk.Çok şükür bugün bu emeğin meyvelerini hep birlikte topladık.Öğrencilerimiz Türkiye geneli başarıları ile gururumuz oldular. Türkiye 140. Hatay 1. Olma başarısını elde eden Doğa Yoğurtçu’ya ve diğer başarı elde eden öğrencilerimize bizlere bu gururu yaşattıkları için şükranlarımızı sunuyor onların eğitimlerinde önemli katkı sağlayan eğitimci kadromuza da teşekkür ediyoruz. Radikal Eğitim Kurumları olarak yeni başarılar için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.”dedi.

Son yıllarda yaşadığımız olumsuzluklara rağmen elde edilen bu başarı fazlası ile önem arz etmektedir diyen  Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesi Kurucu Müdürü Gazi İsmailoğulları : “ Burada görmüş olduğunuz gurur tablosunu oluşturan öğrencilerimize şu sıkıntılı günlerde yüzlerimizde mutluluk oluşturdukları için huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.Pandemiye,Orman yangınlarına ve tüm olumsuzluklara rağmen bu ülkede güzel işler oluyor ve tabiki gençlerimizle olan bu güzel işler hepimizi gururlandırmaya devam edecek emin olun.Hepinizin huzurunda kendilerini bir kez daha alkışlamak istiyorum.

Radikal Eğitim Kurumları Açıklanan sonuçlara göre ilk 1000’de 2 öğrenci,ilk 10 000’de 6 öğrenci,ilk 20 000’de 22 öğrenci ve ilk 50 000’de 48 öğrencisi olan Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesi  ne denli başarılı bir kurum olduğunu gözler önüne sermiştir. YKS sınavında Türkiye 140. ,Hatay 1. Olan öğrencimiz Doğa Yoğurtçu başta olmak üzere dereceye girerek kurumumuz ve aileleri için gurur kaynağı olan kıymetli öğrencilerimizi yürekten kutluyor,Öğrencilerimizin üzerinde büyük emekleri olan eğitimci kadromuza şükranlarımızı sunuyor ve  velilerimize de özel teşekkür ediyorum.”dedi.

Elde ettiği derecesi ile gurur kaynağı olan Doğa Yoğurtçu konuşmasında:”Bu sene hepimiz çok çalıştık.Çok zor bir yıl geçirdik.Her daim yanımızda olan Radikal Eğitim Kurumları Öğretmen kadromuz ve ailelerimiz bizlere çok destek oldular.Bizler bu başarılarımızı sürdürmek adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.Herkese çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

Konuşmaların ardından Türkiye 140. Hatay 1. Olma başarısını elde eden Doğa Yoğurtçu’ya Radikal Eğitim Kurumları Hatay Şubesi Kurucu Müdürü Gazi İsmailoğulları tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.Tüm başarılı öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen kutlama pastasının kesilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.

İlgili Haberler

Puan Durumu