Özge&Miraç  Mutluluğa “Evet” Dedi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinden olan Güzel ve İnanç ailelerinde düğün heyecanı yaşandı. Emhal&Ahmet Güzel çiftinin dünyalar güzeli kızları Özge ile Saadet&Salih İnanç çiftinin yakışıklı oğulları Miraç Harbiye Palmiye Park  Kır Bahçesinde gerçekleştirilen dillere destan düğün ile mutluluğa evet diyerek dünya evine girdiler.

Düğün törenine katılan  seçkin davetlilerin alkışları ile salona giriş yapan Özge&Miraç  çifti güzellik ve şıklıkları ile konukları adeta büyülerken yaptıkları ilk dans ile de herkesi kendilerine hayran bıraktılar.

Bölgemiz sağlık sektörü ve DJ’lik sektöründe  başarıları ile dikkatleri toplamayı başaran Miraç İnanç ve kıymetli eşi Özge Güzel İnanç’ı bu mutlu anlarında Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Atakaş Hatayspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel,Yayladağı Belediyesi Meclis Üyesi Volkan Şerifoğlu,akraba ve sevenleri yalnız bırakmazken genç çiftin nikahlarını Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın kıydı. Özge&Miraç   çiftinin nikah şahitliklerini Avukat Sinan Çelik ve Fizyoterapist İpek Harbalioğlu yaptılar. Hayırlı olsun dileğinde  bulunan  Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın evlilik cüzdanını gelin Özge Güzel İnanç’a teslim ederek genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün pastasını aile bireyleri ile birlikte kesen Özge&Miraç  çiftinin Mutlulukları adeta gözlerinden okunurken  genç çift  mutlu anlarında yanlarında yer alan tüm sevenlerine teşekkür ederek geceyi ölümsüzleştirmek adına bol bol objektiflere poz verdiler.

Eğlencenin gece boyunca devam ettiği muhteşem düğün  merasiminde katılımcılar bir an olsun pisti boş bırakmadılar ve eğlence gece boyunca devam etti.

Şehri Hatay Haber Portalı  olarak Miraç İnanç ve  Özge Güzel İnanç çiftine hayırlı olsun dileklerimiz ile ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu