Oya&Numan Evliliğe İlk Adımı Attı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinde olan Dönmez ve Dingil ailelerinde nişan heyecanı yaşandı.Antakya Belediyesi personellerinden Numan Dingil ve Oya Dönmez, evlilik yolunda ilk adımı atarak, nişan yüzüklerini taktılar.

Özyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Dingil ile  Belgin Dingil’in oğlu Numan Dingil ile ilimizin saygın ailelerinden Yusuf ve Nurhayat Dönmez’in kızı Oya Dönmez, hafta sonunda aile arasında gerçekleştirilen nişan töreni ile mutlu yuvalarının temelini attılar.

Genç çiftin nişan yüzüklerini Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu ile Asi Sulama Kooperatif Başkanı Hüseyin Şahbaz birlikte taktı.

Oya&Numan çiftine evlilik yolunda atmış oldukları ilk adımdan dolayı tebrik eden Başkan İzzetin Yılmaz, “Ben her iki taraftanım, çünkü gelin de, damat da benim personelim. İnşallah nikahlarını kıymakta yine bana nasip olur. Elinizi çabuk tutun, geciktirmeyin” diyerek genç çifte ömür boyu saadetler diledi.

Dingil ve Dönmez ailelerini de kutlayan Başkan Yılmaz, “İki değerli Necmettin ve Hüseyin başkanlarımın da şahitlik ettiği nişan töreninin her iki aileye de hayırlı olmasını ve tamamına erdirmesini temenni ediyorum” dedi.

Nişan yüzüklerinin takılmasının ardından takı merasimine geçildi, nişan töreni ikram ile sona erdi.

Şehri Hatay Haber Portalı olarak Oya&Numan çiftine hayırlı olsun dileklerimiz ile Allah tamamına erdirsin diyoruz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu