ÖNTÜRK’TEN “ÖNCE BEN DEĞİL HATAY” DİYENLERE ÇAĞRI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Reyhanlı’da coşkulu kalabalığın katıldığı mitingde tüm Hatay sevdalılarına seslenerek; “Önce ben değil, önce Hatay diyenleri bu çatının altına bekliyoruz” dedi.
Hatay’ın Kurtuluş Savaşı’ndaki ruhla Kuvayımilliye ruhuyla yeniden özgürlüğüne kavuşacağını kaydeden Öntürk; “Hatay’ımız 10 yıllık karanlık dönemin ardından ilk kez aydınlığa çıkmaya çok yakın. Hizmetlerle, yatırımlarla, devletimizin tam desteğiyle ayağa kaldıracağımız Hatay’da pay sahibi olmak isteyenleri Cumhur İttifakımızın çatısının altına bekliyorum. Söz konusu Hatay ise gerisi teferruattır diyenler, Hatay için bedenini taşın altına koyanların kazanacağı seçime 2 gün kaldı. Zafer bismillah” ifadelerini kullandı.
HASSA’YA NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK
Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hassa’da iftar programının ardından yaptığı konuşmada Hassalı hemşehrilerine ne söz verdiyse yerine getirdiğini söyledi.
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, AK Parti İl Başkanı Dr. Mustafa Erdoğan, MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, Cumhur İttifakı Hassa Belediye Başkan Adayı Selahattin Çolak ve ilçe teşkilatlarının katıldığı mitingde çok yakın dostlukları olduğu Hassalılara seslenen Öntürk, “Hassalıların evlatlarına sahip çıkacaklarına inanıyorum” dedi.
“HASSA’YI TARİHİ HİZMETLERLE BULUŞTURACAĞIZ”
Hassa’da en büyük sorunun istihdam olduğunu belirten Öntürk; “Biz Hassa’ya milletvekilliğimiz döneminde söz verdik. Hassa Tünelini açacağız dedik. O bayrağı milletvekillerimiz benden devraldı ve şu an büyük bir adım atıldı. İnşallah bizim yönetimimizde Hassa’da istihdam sorununu bitireceğiz. Hassa 10 yıldır HBB hizmetlerine muhtaç hale getirildi. 1 Nisan’dan itibaren Hassa’ya hizmetleri getireceğiz. Sizden tek isteğimiz evladınıza sahip çıkmanız. Biz sizi hiç yalnız bırakmadık, siz de bizleri sandıkları patlatarak destek olun. İnşallah Cumhur İttifakı’nın birliktelik ruhu ile ilçemiz istihdama, eğitime, sosyal tesislere, her türlü yatırıma kavuşarak kısa sürede kalkınacak” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu