ÖNTÜRK: 2024 HATAY’IN YILI OLACAK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantısının Hatay’a ve Türkiye’ye hayırlı olması temennilerinde bulundu.
6 Şubat deprem felaketinin yıldönümüne yaklaşırken geçtiğimiz yıl Hataylılara verdikleri sözleri tutmanın büyük memnuniyetini yaşadıklarını belirten Öntürk, AK kadro ile 2024 yılının Hatay’ın şahlanış yılı olacağını söyledi.
Başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere Hatay’a gelen tüm bakanlara, milletvekillerine ve vatandaşlara şükranlarını sunan Öntürk, dağıtımı gerçekleşen deprem konutlarının, açılışı yapılan hastanelerin Hataylı vatandaşlara hayırlı olması temennilerinde bulundu.
Aday Tanıtım Toplantısı ile Hatay Büyükşehir Belediyesi ve 15 ilçenin Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarının da tanıtıldığını belirten Öntürk, bu kadronun Hatay’ı şahlandıracağını belirtti.
“CUMHURBAŞKANIMIZ BİZLERİ GURURLANDIRDI”
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “31 Mart yerel seçimleriyle birlikte Mehmet Öntürk ve ekibi sayesinde kentte yeni bir döneme kapı aralayacağız” diyerek kendilerini gururlandırdığını kaydeden Öntürk, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bakanlarımıza, bürokratlarımıza, tüm yetkililerimize ve bizleri yalnız bırakmayan çok değerli binlerce Hataylı vatandaşımıza şükranlarımızı sunuyorum. Hatay’ımıza 1 yıl içerisinde 3 hastane, 7 binden fazla konut ve köy evi kazandıran AK Parti’nin hizmet vizyonudur. Cumhurbaşkanımızın kararlılığı ile kentimizde yıkımlarda sona gelinmiş, yeniden inşa faaliyetinde büyük yol alınmıştır. Milletimiz için çok önemli olan 31 Mart mahalli idareler seçimleri öncesinde gerçekleşen aday tanıtım toplantımız ile Cumhur İttifakı’nın 15 ilçe belediye başkanı halkımız ile kucaklaşmıştır. Başta şahsım olmak üzere 15 belediye başkan adayımız halkımızdan tam destek beklemektedir. Hatay’ımızın şahlanışı için büyük bir fırsat olacak 31 Mart seçimleri öncesinde kentimiz dışında yaşayan vatandaşlarımızın bir kez daha Hatay’a gelerek kentlerine, ilçelerine, mahallelerine sahip çıkmalarını hassaten rica ediyorum. Büyük bir konut seferberliğinin başlatılacağı 2024 yılı Hatay’ımız için şahlanış yılı olacaktır. Bu vesileyle 15 ilçemizi gönül belediyeciliği ile kucaklamaya hazırlanan adaylarımıza siz değerli halkımızın sahip çıkacağından hiç şüphemiz yoktur” ifadelerini kullandı.
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ HATAY’IMIZA HAYIRLI OLSUN
Öntürk, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı ve 15 ilçe Belediye Başkan Adayı ile ilgili şu ifadeleri kullandı; “Tüm adaylarımız Hatay’ımıza ve ilçelerimize hayırlı olsun. Halkımız ile birlikte inşallah 31 Mart’ta tarih yazacak kadromuz önce Allah’a, sonra siz değerli vatandaşlarımıza emanettir. Hatay için yeniden Bismillah.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu