MİLLİ FORMAYA EN YAKIN İSİM ‘BURAK BEKAROĞLU’

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

A Milli Futbol Takım Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Vincenzo Montella’nın ilk ziyaretini Hatayspor’a yapması, camiayı heyecanlandırdı.
Bordo-Beyazlı ekibin teknik patronu Volkan Demirel ile sohbet eden Milli Takım teknik direktörü Montella, Letonya ile oynayacağımız Avrupa Şampiyonası eleme maçları öncesinde yeni oluşturacağı Milli Takım için oyuncu vizyonunu geniş tutmaya karar verdiği öğrenildi.
Özellikle Hatayspor’da son haftalarda başarılı performansı ile dikkatleri çeken Burak Bekaroğlu’nun ay-yıldızlı formaya aday oyuncular arasında olduğu ileri sürüldü.
Bu sezon oynadığı 5 lig maçını savunmada hatasız tamamlayan, Burak Bekaroğlu, geriden oyun kurması, yerinde müdahaleleri ile Hatayspor’a direk katkı veren oyuncular arasında yer aldı.
A Milli Futbol Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın, geçen yıldan tanıdığı Burak Bekaroğlu’nu son maçlardaki performansını dikkate alarak Letonya ile oynayacağımız Avrupa Şampiyonası eleme maçı öncesi Milli Takım kadrosuna çağırması bekleniyor.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu