MERHUM İHSAN AR DUALARLA UĞURLANDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Elim bir trafik kazası sonucu 55 yaşında hayatını kaybeden Atakaş Şirketler Grubunun Genel Müdürü İhsan Ar’ı iş siyaset ve her kesimden sevenleri, duaları eşliğinde son yolculuğuna uğurladı.
Geçen ay motosiklet kazası sonucu ağır yaralanan ve bir süredir yoğun bakımda bulunan Genel Müdür İhsan Ar, önceki gün vefat etti. Vefatı başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerin derinden üzen Atakaş şirketler grubu Genel müdürü merhum İhsan Ar’ın cenazesi Nihal Atakaş Camiine getirildi.
Cenazeye Hatay Valisi Mustafa Masatlı, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demirlyürek, Arsuz Kaymakamı H. Hasan Gökpınar, CHP Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Ak Parti Milletvekili Abdülkadir Özel, Hatay eski valisi Rahmi Doğan, Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, eski milletvekilleri, İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ve Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, siyasi parti temsilcileri, iş dünyasından, STK’lardan temsilciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Öğle namazı sonrasında, cenaze namazını il müftüsü Mevlüt Aydın kıldırdı. Okunan dualarla ve helallik verilmesinin ardından, iki kız çocuğu babası merhum İhsan Ar’ın cenazesi Çankaya Asri Mezarlığında dualar eşliğinde toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.
Merhum Genel Müdür İhsan Ar’ın taziyesinin ise Yelken Kulübünde kabul edileceği bildirildi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu