İTSO’YA DEPREM SÜRECİNDE GÖSTERDİĞİ GAYRETTEN DOLAYI PLAKET VERİLDİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Türkiye İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkan Vekili Cüneyd Altıparmak, TİMBİR Genel Başkan yardımcısı Cengiz Aksan ve TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.
İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Türkiye İnternet Medya Birliği (TİMBİR) yönetimine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, 6 Şubat tarihinde şehrimizde meydana gelen deprem felaketi ve sonrasında bölgemizdeki son gelişmeler değerlendirildi.
TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı olan bölgemizin deneyimli gazetecilerinden Veysel Cıncık, deprem sürecinde, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın sahada göstermiş olduğu azim gayret ve özverili çalışmalarından dolayı TİMBİR yönetimi olarak plaket takdim etmek üzere ziyarette bulunduklarını belirtti.
İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, TİMBİR Danışma Kurulu Başkanlığına seçilen Veysel Cıncık’ı tebrik etti ve yönetimine de çalışmalarında başarılar diledi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu