İSTE’YE 2023’ÜN İLK HİBESİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programına içten yanmalı ve elektrikli araç yedek parçaları hibe edildi.
2022- 2023 Güz Yarıyılının sonuna gelirken İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) aldığı hibelerle öğrencilerine katkı sunmaya devam ediyor. İskenderun Meslek Yüksekokulu Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programına Gümüş Otomotiv Mot. Ar. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından içten yanmalı ve elektrikli araç yedek parçaları hibe edildi. Hibelerin İskenderun Meslek Yüksekokulu’na teslimi esnasında Gümüş Otomotiv adına Mehmet Ali Gümüş ve Hamdi Alkan hazır bulundu. Laboratuvar ve atölyelerde kullanılacak yedek parçaların piyasa fiyatı ise 450.000 Türk Lirası.
Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programının araştırma ve eğitim faaliyetlerine katkı sunacak hibe için İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci şunları söyledi: “Öğrencilerimize faydalı olan her sektörden her türlü iş birliğini yapıyoruz. Bugün bunların bir yenisine daha imza atarak tarafından içten yanmalı ve elektrikli araç yedek parçalarını okulumuza kaz”andırdık. İSTE’ye verdikleri destek için Gümüş Otomotiv Mot. Ar. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne şahsım ve üniversitem adına teşekkür ediyorum”.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu