İSTANBUL PENDİK’TEN ANTAKYA’YA UZANAN YARDIM ELİNE   BAŞKAN YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

İstanbul Pendik Belediyesi ve Pendik İlçe Müftülüğü tarafından konteyner kentlerde kalan öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımı dağıtıldı. Heyet öncesinde Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarete, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öğütücü ve Pendik Müftüsü Musa Bilgiç, Hatay İl Müftü Yardımcısı Abdullah Sertoğullarından, Pendik Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Birim Sorumlusu Ergin Kaya katıldı. 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yaptığı konuşmada; “ Pendik Belediyemiz ve Pendik Müftülüğümüz tarafından konteyner kentlerde kalan yavrularımıza getirilen hediyelerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketinden sonra ülkemizin her bir ferdi asrın dayanışmasını göstererek hemşerilerimize destek oldular. Sizlere de kilometrelerce öteden yavrularımızı düşünerek getirmiş olduğunuz hediyelerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Antakya’mızı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız inşallah.” dedi. 

Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öğütücü de Pendik Belediyesi olarak Antakya’ya desteklerinin devam edeceğini ifade ederek, Başkan Yılmaz’a günün anısına hediye takdiminde bulundu. 

Ziyaretten sonra heyet Antakya Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Okur eşliğinde konteyner kentlerde kalan öğrencileri ziyaret ederek hediyelerini takdim ettiler. Okul çantası ve kırtasiye hediyelerini alan çocukların sevinci görülmeye değerdi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu