İSKENDERUN’DA TORBACI OPERASYONU

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın İskenderun ilçesinde torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik 6 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonda çeşitli miktarlarda uyuşturucu maddelerle birlikte yakalanan 7 şahıs hakkında adli işlem yapıldı.
Edinilen bilgilere göre Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince Uyuşturucu İmal ve Ticaretine yönelik yapılan denetimler kapsamında önceki gün Sokak Satıcılarına yönelik İskenderun’da geniş kapsamlı çalışma düzenlendi.
6 adreste yapılan eş zamanlı operasyonda S.S., F.B., T.E., B.Ç., E.Ş., A.E. ile Ö.Y.’ nin ikametlerinde arama yapıldı. Ekipler 15 gram Esrar tohumu, 10.749 gram Esrar, 20 adet Neurontin hap, 39,5 gram Sentetik Kannobinoid, 807 adet Captogon, 1 adet Tüfek, 1191 adet Ectasy, 2 adet Hassas Terazi, 852 Adet Galara 100 adet Fişek, 1 adet Pres makinası, Çok sayıda paketleme malzemesi, 250.000 TL uyuşturcu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirelen para, ele geçirdi.
Olayla ilgili olarak S.S., B.Ç. ile F.B. hakkında TCK 191. maddeden, Ö.Y. ile E.Ş. hakkında TCK 188. maddeden adli işlem yapılarak gözaltına alındı. A.E. hakkında ise adli işlem yapıldı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu