HMKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devir teslim töreni düzenlendi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren ve Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Erhan Yengil’in katıldığı törenle HMKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi  yönetiminde görev devir teslim töreni yapıldı.

Hastanenin hem kurumsal hem de bölgesel anlamda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinin marka kimliğini yansıtan önemli bir yer olduğunu vurgulayan Rektör Eren , yeni yönetim süresince bu kimliğin zenginleştirilmesi için çalışacaklarını ifade etti. Şimdiye kadar yapılan hizmetlerin üzerine koyarak üniversitemizin görünür yüzü olan hastanemizi çağın gereklilikleriyle uyumlu bir hale getirmek istediklerini söyleyen Prof. Dr. Veysel Eren görevi devreden Prof. Dr. Bülent Akçora ve ekibine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Prof. Dr. Bülent Akçora yönetimine hizmetleri için teşekkür belgesi takdim eden Rektör Eren  hastanenin  yeni Başhekimi olarak görevi devralan Doç. Dr. Onur Koyuncu ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diledi. Tören toplu hatıra fotoğrafıyla birlikte sona erdi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu