Güzelburç Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Ateş Takdir Topluyor

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın Antakya İlçesi’ne bağlı Güzelburç Mahallesi’nde bulunan depremzede vatandaşların imdadına yetişmeye çalışan Güzelburç Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Ateş, mahalle halkı adına gönüllülük esasına dayalı gerçekleştirdiği hizmet anlayışıyla yaptığı girişimcilik hamleleri vatandaşlar tarafından büyük takdir görmeye devam ediyor.

6 Şubat’ta meydana gelen depremde en büyük kayıp verilen mahallelerden biri olan Güzelburç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların başta barınma olmak üzere temel gıda, sağlık ve hijyen sorunlarını yaptığı doğru iletişim ve girişimlerle çözmeye çalışan Güzelburç Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Ateş, önceki gün Hayata Destek Derneği, Save The Childeren ve UNICEF tarafından depremzede vatandaşlara hijyen malzemesi dağıtılmasına öncülük etti.

MAHALLE HALKINA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİM

Güzelburç Mahalle halkının ihtiyaçlarının karşılanması hususunda yardımları esirgemeyen kuruluşlara teşekkür eden Güzelburç Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Ateş yaptığı açıklamada, “Güzelburç  Mahallemizde depremzede vatandaşlarımıza yönelik hijyen malzemeleri dağıttık. Öğleden sonra dağıtımımız devam etti. Emeği geçen Hayata Destek Derneği’ne, Save The Childeren  ve UNİCEF’e şahsım ve mahallem adına şükranlarımı sunuyorum. Bu zor günlerde mahallemize elimizden geldiğince her zaman desteğimiz devam edecek.” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu