HATAYSPOR YEREL BASINI HİÇE SAYIYOR!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Yeni sezonun başlamasına çok az bir süre kalmasına rağmen, Atakaş Hatayspor’da yönetim boşluğu yaşanıyor.
Her yıl yaşanan ‘Basın Sözcüsü’ krizi daha sezon başlamadan yine baş gösterdi. Kulübün yapmış olduğu faaliyetler hakkında kamuoyuna bu yıl da bilgi akışı yapılmazken, teknik direktör Volkan Demirel’in de sadece yaygın basına açıklama yapması da ayrı bir üzüntü kaynağı oldu.
TRANSFERLER ‘HOŞ GELDİN’ AÇIKLAMASI VE 1 ADET FOTOĞRAFLA DUYURULUYOR
Hatayspor’a transferi gerçekleştirilen oyuncuların duyurusu ‘Hoş geldin’ sözcüğü ve 1 adet fotoğraf ile yapılarak, maliyeti ve oyuncunun son durumu hakkında hiçbir detay verilmiyor.
Süper Lig ekibi Hatayspor’da Basın Sözcülüğü görevini yürüten yöneticinin yeni sezonla ilgili tek kelime etmemesi ise hayretler içerisinde karşılanıyor ve ısrarla bu görevde halen durması ise büyük tepki topluyor.
KASIT ARAMIYORUZ AMA İYİ NİYET DE SERGİLENMİYOR
Hatayspor’da kulüple ile ilgili gelişmeler ulusal basından öğrenilrken, yönetimin yerel basına tavır alarak, bilgi akışını yaygın basın aracılığıyla yapması dikkat çekiyor.
Bu tavırın altında kasıt aramak istemediklerini belirten spor camiası, ama iyi niyetin de sergilenmediğini belirterek, “Bu şekilde davranarak, Hatayspor camiasına gönülverenleri yok sayıyorsunuz. Özeleştiri ve eleştirilere tahammül etmeyerek, insanlara tepeden bakmayı yeğliyorsunuz. Hatay yerel basınını ciddiye almayarak da, kent dışından Facebook sitelerinden dahi yayın yapan kuruluşlara hem bilgi hem röportaj verilmesi, iyi niyetli olmadığınızı bir kez daha gösteriyor. Hatayspor’un iyi ve kötü gününde her zaman yanında olan yerel basın temsilcilerini hiçe saymak, Kulübün adil ve şeffaf bir şekilde yönetilmediğini gösteriyor. Hatayspor yönetimini yerel basına takmış olduğu tavırdan derhal vazgeçmesini, yaygın basına sağlamış olduğu eşit olanakları kendi ilinin yazılı ve görsel basınına da sağlamasını bekliyoruz” diye tepkilerini dile getirdiler.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu