HATAYSPOR KÜME DÜŞMEYECEK!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Atakaş Hatayspor’la anlaşma sağlayan teknik direktör Özhan Pulat, zor da olsa takımı ligde tutmak için hep birlikte mücadele edeceklerini söyledi.
Özhan Pulat, gazetemize yaptığı açıklamada, yeniden Hatayspor camiası ile anlaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu camia benim evim ve yuvam. Yabancılık çekmeyeceğim bir yerdeyim, çünkü ilk geldiğimizde güzel şeyler yaptık ve ayrılırken de iyi ilişkiler içerisinde ayrıldık. Hatayspor’un zor günde beni göreve çağırması ve benim de bu teklifi geri çevirmem mümkün değil. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz ama hep birlikte el vereceğiz, birbirimize sımsıkı sarılacağız. Takımı ligde tutmak için tüm enerjimizi ortaya koyacağız ve bunu da başaracak güçteyiz” diye konuştu.
OYUNCULARIMA ÖNCE ÖZGÜVENİ AŞILAYACAĞIZ
Hatayspor’da forma giyen oyuncuların en çok morale ve sevgiye ihtiyacı olduğunu belirten Pulat, “Oyuncularımıza güven aşılayacağız, camianın onlara güvendiğini söyleyeceğiz. Artık olumsuz bir şey düşünmemelerini, sadece Gaziantepspor maçına odaklanmalarını isteyeceğiz. Çünkü tek hedefimiz ve önceliğimiz Hatayspor’u ligde tutmak olacaktır. İnşallah güzel günler bizleri bekliyor” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu