HATAY’IN YARALARI DAHA HIZLI SARILACAK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, AK Parti Hatay Milletvekilleri Av. Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Av. Abdülkadir Özel, Kemal Karahan, AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Hatay’daki enkaz kaldırma ve inşa çalışmalarının hızlanması için Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Heyet, Hatay’da süren enkaz kaldırma çalışmalarının hızlanması, TOKİ eliyle yapılan inşaatların bir an önce tamamlanarak vatandaşların evlerine daha hızlı şekilde yerleştirilmesinin sağlanması amacıyla Bakan Özhaseki’den destek talebinde bulundular.

VALİ MASATLI’DAN BAKAN ÖZHASEKİ’YE TEŞEKKÜR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye kabullerinden dolayı teşekkür eden Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Hatay’ın yaralarının daha kısa sürede sarılması adına verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, Bakan Özhaseki’ye desteklerinden dolayı şükranlarını sundu.

DEVLETİN TÜM İMKANLARI HATAY’A SEFERBER EDİLDİ

Hatayla ilgili konularda istişare ve değerlendirmeler de bulunan Hatay heyeti adına açıklamalarda bulunan AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal, “Depremzede ve yaralı #Hatay’ımızın sorunlarını arz ederek çözümleri konuştuk. Vatandaşlarımızı kalıcı konutlarına kavuşturana kadar Devletimizin tüm imkanları vatandaşlarımızın emrindedir” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu