HATAY ESNAFINDAN BAŞKAN YILMAZ’A TAM DESTEK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Hatay’da esnaf camiasından tam destek almaya devam ediyor.

Genç yaşında Hatay için çok kritik düzeydeki iki STK’nın başkanlığını başarıyla yürüten Başkan Yılmaz’a Hataylı esnaf camiasından da tam destek geliyor. Hatay’ın sorunlarını ulusal arenada çözmek için çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren Başkan Yılmaz’a son olarak Kırıkhan ve Yayladağı Taşıyıcılar kooperatif Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundu.

BAŞKAN YILMAZ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Kırıkhan ve Yayladağı Taşıyıcılar kooperatif Başkanları ve yönetim kurulu üyelerini HESOB’da ağırlayan Başkan Yılmaz, şoför esnafının sorunlarının bilincinde olduğunu belirterek, konfederasyonlar düzeyinde sorunların çözümü için girişimlere devam edildiğini kaydetti. Yakın zamanda Hatay’da TESK ve TŞOF Genel başkanlarını ağırladıklarını belirten Yılmaz, esnafların sorunları için kararlı adımlar atmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Yılmaz, ziyaretlerinden dolayı Kırıkhan ve Yayladağı Taşıyıcılar kooperatif Başkanları ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Esnaf temsilcileri, sorunlarını çözeceğine emin oldukları Başkan Aziz Fatih Yılmaz’a her daim tam destek olduklarını belirttiler.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu