GURBETÇİ İŞİNSANI HASAN TOPER, İTALYA’DAN HATAYSPOR’A BEDELSİZ GOLCÜ OYUNCU ÖNERDİ!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hataylı gurbetçi işinsanı Hasan Toper, İtalya’nın Lumezzane takımında forma giyen Tijani Jallow’u Hatayspor’a bedelsiz olarak hediye etmek istedi.
Almanya’da yaşayan işinsanı Hatay-Kırıkhanlı Hasan Toper, Süper Lig’de ilimizi başarıyla temsil eden Atakaş Hatayspor’a 22 yaşındaki golcü oyuncu Tijani Jallow’u hiçbir karşılık beklemeden transfer etmek istedi.
Gambiya asıllı golcü oyuncunun videolarını ve CV’sini Hatayspor yöneticilerine gönderdiğini belirten Hasan Toper, “Benim amacım kulübe destek olmaktır. Bunu yaparken de asla bir beklenti içerisinde olmadım. Dostlarım araclığıyla bana önerildi, bende Hatayspor Kulübümüze oyuncu ile ilgili görüntüleri ve geçmişiyle alakalı CV’sini gönderdim. Eğer uygun görülürse uçak bileti dahil tüm masraflarını karşılayacağımı söyledim. Onursal Başkanımız Lütfü Savaş beyi de aradım, ulaşamadım. Hatayspor’dan da hiçbir dönüş olmadı” diye konuştu.
PAYLAŞMAK, DESTEK OLMAK BİZİM GENLERİMİZDE VAR
Hasan Toper, 6 Şubat’ta yaşanan deprem sonrası da defalarca Hatay’a geldiğini belirterek, “Bizler zor günde birlik ve beraberlik içerisinde olmazsak, başka hangi günde olacağız. Paylaşmak, destek olmak bizim genlerimizde vardır” dedi.
Hasan Toper, yeni sezonda taraftar olarak her zaman Hatayspor’un yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu