Fine Art Ustası Akar’a Bir Ödül daha

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Son dönemin trend fotoğraf kareleri Fine Art Tekniğini bölgemizde başarılı bir biçimde uygulayan fotoğraf sanatçısı Fatma Akar ortaya çıkardığı eserler ile adından söz ettirmeye devam ederken aldığı uluslararası ödüller ile de başarısını gözler önüne sermeye devam ediyor.

Başarılı sanatçı Akar ,Dünya genelinden bir çok fotoğraf sanatçısının katılım gösterdiği AFNS Ödülü Yarışmasında birinciliği kazandı.

2017 yılında kurulan AFNS Ödülü  , Yenidoğan Fotoğrafçılığı ve Doğum Fotoğrafçılığı alanındaki fotoğrafçılara yönelik uluslararası bir yarışma olmasının yanında  Fotoğraflarıyla yüksek düzeyde kalite ve olağanüstülük sunan fotoğrafçıların yararlandığı bir yarışma olarak çıkıyor karşımıza.

Elde ettiği AFNS Ödülü Yarışması 1.liğinin kendisini son derece onure etttiğini ifade ederek sözlerine başlayan Fotoğraf Sanatçısı Fatma Akar açıklamasında:” Çalışmalarım arasında benimde çok beğendiğim fotoğrafım Afns Award uluslararası fotoğraf yarışmasında  1.  lik  ödülü kazandı. Kazanan tek Türk fotoğraf sanatçısının olduğu yarışmada elde ettiğim derecem benim için büyük bir gurur oldu, çünkü çokça emeğim var ve bunun karşılığında ödüle layık görülmesi inanılmaz keyif ve mutluluk veriyor .”dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu