EBRU&MİTHAT’IN NİŞAN YÜZÜKLERİ TAKILDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

ŞENER VE KIRGIZ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Ebru Şener ve Mithat Kırgız ömür boyu sürecek beraberlik için evlilik yolunda ilk adımı nişan yüzüklerini takarak attılar.
Antakya’nın seçkin ailelerinden Şener ve Kırgız aileleri, evlatlarının bu mutlu gününü yakın akraba ve dostlarıyla paylaştılar.
Nakliye sektörünün tanınmış simalarından Oğuz ve Melek Kırgız’ın oğlu Mithat ile tarihi uzun çarşıda Kurşunlu Han’da merhum Mehmet Cemil Şener ve hayatta olan Nurten Şener’in kızı Ebru için nezih bir nişan töreni düzenlendi. Çiftin yüzüklerini damadın babası Oğuz Kırgız davetlilerin alkışları arasında taktı.
Nişan yüzüklerini taktıktan sonra aile büyüklerinin ellerini öpen Ebru ve Mithat, daha sonra baklava dilimlerini birlikte kestiler.
Aile arasında gerçekleşen nişan törenine iki ailenin yakınları ve dostları katıldı.
YAŞANAN MUTLULUK
Evlilik yolunda ilk adımı nişan yüzükleri takılarak atan çift, mutluluklarını davetlilerle birlikte pistte oynayarak yaşadılar. Her iki ailede birbiriyle akraba olmanın mutluluğunu yaşarken konuklarıyla yakından ilgilenmeyi ihmal etmediler.
Şener ve Kırgız aileleri, “Çocuklarımızın ilk mürüvvetini konuklarımız ile birlikte görmenin heyecanını yaşadık. Uzaktan yakından gelen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah tamamına erdirsin ” dediler.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu